top of page

Klimatyzacja

W ofercie posiadamy klimatyzatory firm:

- GREE - Gwarancja 5 lat !

- LG
- Daikin
- Fujitsu

- Mitsubishi

Proponujemy Państwu klimatyzatory, które sprawdziliśmy podczas wielu lat naszej działalności. Fachowo zamontowany klimatyzator i coroczne przeglądy i konserwacja klimatyzacji gwarantują, że urządzenia te posłużą Państwu przez wiele lat. Serwisujemy urządzenia, które pracują nierzadko 15 lat. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Większość klimatyzatorów poza chłodzeniem ma możliwość ogrzewania pomieszczeń i filtracji powietrza. Funkcja grzania jest przydatna głównie w okresach przejściowych - wiosna, jesień. Jest to często wybierane rozwiązanie przez właścicieli domków letniskowych. Dodatkową przydatną funkcją jest możliwość utrzymywania stałej temperatury +8 stopni w okresie zimowym oraz zdalna kontrola przez internet.

Ponadto oferowane przez nas marki posiadają szereg przydatnych funkcji dodatkowych min.: 


- ogrzewanie przy niskich temperaturach otoczenia nawet do -30 st.C,

- całoroczne chłodzenie, (funkcja przydatna dla serwerowni),
- filtry plazmowe, jonizacja powietrza (szczególnie dla alergików),
- zdalne sterowanie On-line klimatyzatorem np. poprzez telefon, czy tablet,
- doprowadzenie powietrza zewnętrznego do pomieszczenia, 
- ciche urządzenia do pracy w sypialni, 
- klimatyzator jak obraz - firma LG wprowadziła klimatyzator Art Cool, który wygląda jak obraz, a ponadto sami możemy wymienić obrazek np. na zdjęcie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego 

Zapraszamy Klientów indywidualnych oraz firmy monterskie do współpracy. Oferujemy wsparcie techniczne, szkolenia oraz atrakcyjne rabaty. Wysyłamy towar na terenie całej Polski, większość modeli wysyłamy w ciągu 24 h.

Tagi: klimatyzacja Gree, klimatyzatory LG, Bydgoszcz, Toruń , Nakło, Inowrocław, Gdańsk, Olsztyn, Koszalin, Szczecin, Tuchola, Świecie

bottom of page